Maandag 4 Oktober 2016, Zuidlaren, sportschool Sem Schilt

IMG 20161003 WA0018 Vandaag is het gehele voetbal selectie team van Gorecht JO13-1 in Zuidlaren op training geweest bij de 5 voudig wereldkampioen Kickboxen (K1) Sem Schilt.

Dit keer was de training niet gericht op het voetballen zelf, maar op de beleving van het voetbal als team. Hierbij werd de aandacht gelegd op vertrouwen, durf, doorzetting en geloof in eigen kracht en die van elkaar. Daarnaast zoals Sem Schilt zelf ook als motto heeft ”respect voor elkaar en voor je omgeving”, hebben de spelers van JO13-1  kunnen ervaren wat het is om te incasseren, van zich af te bijten en voor zichzelf op te komen.

Na een uur trainen zijn zowel de spelers als ook de ouders zeer enthousiast en voldaan weer naar huis gegaan. Tot slot hebben alle deelnemers  nog een speciaal JO13 deelname certificaat van Sem Schilt in ontvangs mogen nemen. Certificaat

 Rudolf Bron

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop