Het is al even geleden, maar feest is feest....

En daarom moet gemeld worden dat 14 december B2 najaarskampioen is geworden!

Ze hebben hun laatste wedstrijd gespeeld tegen Actief B3 en hebben gewonnen met 5-3!

Het was een spannende wedstrijd en er werd goed gespeeld.

B2MetVoetbalLolly
Woensdag 18 december was de laatste training en hebben we ze een een kleine attentie gegeven, in de vorm van een kerstbal en een voetballolly.

 

Zaterdag 1 februari hebben ze oefenwedstrijd gespeeld tegen Leo B2. De eerste helft was duidelijk te merken dat het de eerste wedstrijd na de winterstop was. Ze stonden in no time achter met 2- 0.  Daarna pakten ze het goed op en werd er steeds beter gevoetbald. Helaas hebben ze het in deze wedstrijd  het niet kunnen verzilveren en bleef het bij 0-2. Ze hebben wel de spirit te pakken en ze hebben 15 februari nog een oefenwedstrijd, tegen Achilles B3, om het scoren te kunnen oefenen. 

 

 

 

Succes!
Marjan Timmer en Jan Krale, leider B2

mariantimmerjankrale

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop