Wat een spannende wedstrijd konden we bekijken thuis in de stromende regen.

Door: Christine Weston
We zouden als toeschouwers bijna vergeten dat het zo regende. Gorecht MO13-2 moest tegen Roden. We wisten dat het een sterk team was omdat ze vorige week ook nog wonnen tegen een andere sterke tegenstander. Maar het team ging er vol voor.  Er waren vele goede verdedigingsacties die de bal naar voren brachten zowel halfveld als achter. En voor werd er veel geprobeerd, het was telkens spannend. In de eerste helft was er na een schot van Lieke een doelpunt voor ons! We weten niet precies wie hem nou het laatste aanraakte (was het uiteindelijk een eigen goal of toch niet?) maar dat ie erin zat wisten we wel! De hele eerste helft bleef Gorecht aanvallend spelen.
De tweede helft was er duidelijk in de kleedkamer van het team uit Roden een andere strategie afgesproken en toen werd Roden aanvallender en gevaarlijker. Maar door te blijven verdedigen en storen bleef een score van de tegenstander uit. Gorecht kwam ook weer meer in het spel en had nog spannende acties. Een tweede doelpunt voor ons bleef echter uit, maar met een 1-0 overwinning waren we ook erg blij.
171007 GorechtMO13 2 RodenMO13 1

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop