Ons MO13-1 heeft een prima start gemaakt in de bekercompetitie. Vorige week werd nog met 3-1 thuis gewonnen van GVAV, waarbij de nieuwe selectie nog even aan elkaar moest wennen. Vandaag, in de uitwedstrijd tegen GVAV was het kwaliteitsverschil duidelijk zichtbaar, 0-8.


De passie en het plezier in deze selectie van 13 meiden is binnen en buiten het voetbalveld zichtbaar. Prima basis voor een leerzaam en sportief succesvol seizoen. Onder de bezielende coaching door en training van Anne Freek, wordt reeds enkele weken gewerkt aan een hecht MO13-1.

In de beker door naar de volgende ronde, vanaf zaterdag 22 september startend in de 1e klasse tegen vv Bedum. Deze meidenselectie gaat een fantastisch seizoen tegemoet, is mijn stellige overtuiging.

Een sportieve groet,

Erik de Groot
Leider MO13-1

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop