JO13-2 zijn afgelopen zaterdag kampioen op het toernooi bij Omlandia geworden.

De hardwerkende Gorechters deden zichzelf niet tekort en lieten de bal, na bij tijd en wijle oogstrelende combinaties, vaak in de goal belanden! In een poulewedstrijd werd zelfs zes maal, en in de halve finale 5 keer gescoord binnen de wedstrijdduur van 13 minuten.

In de spannende finale werd na 0-0 de penaltyreeks zeer overtuigend gewonnen nadat vier maal de bal vanaf elf meter in de goal belandde, waar de tegenstander dat slechts twee keer lukte. Een prachtige en welverdiende seizoensafsluiter, na het kampioenschap in de eerste seizoenshelft en de vierde plaats in de tweede seizoenshelft.

GorechtJO13 2 kampioen

 

Met vriendelijke groet,
Elmar Bruinius

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop