Maar Appingedam profiteert niet...

 

Na 5 minuten denkt Gorecht de 1-0 binnen te hebben via een doelpunt van Lloyd Jackson en scheidsrechter A. Schram uit Leeuwarden wijst resoluut naar de middenstip.  Maar op advies van de grensrechter van Lycurgus, wordt alsnog het doelpunt geannuleerd, wegens een geconstateerde handsbal.  In de 28e minuut maakt Gorecht wederom  een doelpunt, maar ook deze wordt niet toegekend, de bal schijnt over de achterlijn te zijn geweest. Het spel golft heen en weer en beide ploegen gaan voor de volle winst. Gorecht om de koppositie te behouden en Lycurgus om nog een rol van betekenis te kunnen spelen in de derde periode. Er wordt veel strijd geleverd, maar ook gaan er veel dingen fout bij beide ploegen. Een fysiek sterk Lycurgus maakt het de mannen van Bert Vos erg lastig en Gorecht hanteert veel de lange bal. 

 

gorecht-lycurgus 05-04-2014 024

 

Na de thee komt voor Gorecht Francesco Frau in het veld voor Pandu Scholte Albers. Scheidsrechter Schram heeft het moeilijk deze middag en fluit veelvuldig voor een overtreding van een van de ploegen. Hij trekt dan ook diverse gele kaarten deze middag. Terecht of niet, dat laten we hier maar in het midden. Gorecht en Lycurgus wisselen ook nog allebeide een paar keer en proberen zo grip op de wedstrijd te krijgen. Ondertussen verricht keeper Vincent Valkema van Gorecht nog een uitstekend redding in een 1 op 1 situatie met de spits van Lycurgus en voorkomt daarmede een 0-1 achterstand voor de zwart-witten.

 

gorecht-lycurgus 05-04-2014 054

 

Het spektakel zit in het laatste deel van deze wedstrijd. Rond de 81e minuut krijgt Gorecht een strafschop, wegens het neerleggen van Anne Liemburg binnen het strafschop gebied. Aanvoerder Sander Schuur schiet  de toegekende strafschop tegen de touwen en de 1-0 is een feit. Nog geen 2 minuten later schiet Lycurgus via een afstandsschot de bal in de kruising  en laat de uitstekend keepende keeper Vincent Valkema kansloos. Beide elftallen gaan nog op jacht naar de winst en Gorecht is daar het dichtste bij. In de 85e minuut legt de scheidsrechter wederom de bal op de stip wegens een overtreding van Lycurgus tegen Lloyd Jackson. Sander Schuur neemt voor de tweede plaats achter de bal , maar deze keer weet keeper Steven de Haan de strafschop te keren en laat Gorecht een enorme kans op de winst liggen. Nog is de koek niet op, want  rond de 89e minuut krijgt dezelfde Sande Schuur de rode kaart voor zijn  neus getoverd van de leidsman , wegens een in zijn ogen forse overtreding op een speler van Lycurgus. Even is het nog billen knijpen voor de Gorecht aanhang, maar uiteindelijk blijft de 1-1 eindstand staan op het scorebord. 

 

gorecht-lycurgus 05-04-2014 063

 

De schade bleef beperkt voor de mannen van Bert Vos, omdat ook achtervolger Appingedam na een 2-0 voorsprong, uiteindelijk de punten moet delen met De Heracliden. Volgende week de volgend finale voor Gorecht in de uitwedstrijd tegen De Heracliden. De strijd om het kampioenschap in klasse 3C is nog lang niet beslist en blijft uitermate spannend. 

 

 

 There is no image or category is unpublished or not authorized

 

Met een sportieve groet,

Henk Vrieling

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop