Na een moeizame eerste helft, waarin beide partijen een rode kaart opliepen,

kwamen de 'Vossies' pas na de rust op stoom. Joris van der Lijn doorbrak de stilte met een prachtige kopbal, Pandu Scholte Albers toverde een poeier uit zijn voet, Remmert van Stempvoort kreeg een niet te missen kans en wissel Raymond van der Meer deed tot slot zijn duit in het zakje. Een volkomen terechte en ozo belangrijke overwinning, want na afloop bleek dat buurman Glimmen de koploper in Appingedam 2 punten afhandig had gemaakt.

 

G1vsVossiesDD140308

 

Extra vermeldenswaard is de invalbeurt van A-junior Tim Lambers, die in de speelminuten die hij kreeg een goede indruk achterliet.

 

Zaterdag aanstaande zal in Daam de clash plaatsvinden tussen de twee titelkandidaten Appingedam en Gorecht. Komt dat zien!!!

 

Opstelling Gorecht: Vincent Valkema,Marnix Voorraad,Mathijs Blekkenhorst,Joris vd Lijn, Albert de Boer,Sander Schuur,Peter Jaarsma(42:rood),Rik Jan Wildeboer,Remmert van Stempvoort(80:Tim Lambers),Lloyd Jackson(73:Raymond vd Meer), Pandu Scholte Albers.

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop