Zaterdag 2 februari speelde Gorecht thuis Bedum.

Foto's: Pieter Steenbergen

Verslag: dagblad van het Noorden.

Gorecht en Bedum schieten weinig op met remise.

Beide ploegen vertoeven hierdoor nog steeds in de degradatiezone. Na een matige eerste helft vielen in de slotfase van de wedstrijd de doelpunten. Eerst scoorde Bedum door Joachim Belga de 0-1 en even later viel de gelijkmaker voor Gorecht door Sven Hazewinkel. A.s. zaterdag speelt Gorecht uit tegen VVG in Groningen. Hopelijk komen de vele geblesseerde spelers weer snel terug van hun blessures. Door de vele blessures maakten de afgelopen wedstrijden diverse jonge aanstormende talenten hun vervroegde debuut in het eerste elftal. Doordat ervaring en routine mist moet Gorecht het op dit moment hebben van een inzet en vechtlust.

 

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop