Afgelopen zaterdag ging Gorecht op bezoek bij HZVV.

Door Jens Vos
Foto’s: Henk Vrieling

Gorecht begon totaal niet scherp waardoor Yoran Popovic binnen 4 minuten er al 2-0 van had gemaakt. Na 10 minuten leek de storm over en kon Wout van de Velde de aansluitingstreffer te maken na geprofiteerd te hebben in de Hoogeveense defensie.
Na 20 minuten volgden weer kansen voor de thuisploeg Waar Willem Bouwkamp kon redden op een kopbal en later was het Harmen Meijering die een de bal van de lijn kon halen toen Bouwkamp mis zat. In de 47e minuut schoot Remmert van Stempvoort namens Gorecht net naast.

Tweede helft
Na een uur was het Bouwkamp die reddend op moest treden maar een minuutje later lag de 3-1 er toch in. Daarna ging het snel en werd het Binnen 2 minuten 5-1. Tegen het einde van de wedstrijd liep de score nog op naar een 6-1 afdroogpartij. Komende zaterdag speelt Gorecht in En tegen Broekster Boys. HZVV gaat op bezoek bij het VV Winsum van oud-Gorecht trainer Bert Vos.

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop