Hierbij een leuk mailtje met de bevindingen van Lloyd Jackson gedurende zijn 5 jaar bij Gorecht 1.

Besten voetbalvrienden, vrienden, kennissen en familie,

Eén van mijn betere beslissingen tijdens mijn tijd in Groningen, is te gaan spelen bij vv Gorecht. Waar ik bij aankomst eerste training nog door mijn nieuwe teamgenoten iets wat teleurgesteld aangekeken werd, omdat ze bij de naam Lloyd Jackson een heel ander fysiek beeld en weergave hadden, zijn vanaf dat moment wel 5 geweldige jaren gestart. Deze week begonnen bij v.v. de Bataven en wil daarom via deze weg een ieder bedanken die heeft bijgedragen aan deze heerlijke tijd. Naast de sportieve successen zijn het vooral de momenten na en voor het voetbal die ervoor hebben gezorgd dat vv Gorecht een blijvend plekje in mijn hart heeft gekregen.

Ik hoop vele snel weer een keer te zien, of bij vv Gorecht, of op de racefiets met Eelco Borman mee kop over kop naar de Bataven. Vanuit de gemeente Lingewaard wens ik een ieder niets minder dan het beste en vv. Gorecht een top seizoen.

Zoals Harry zou zeggen: ‘Ik bin oet lult’
Moi!!,

Lloyd Jackson

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop