Voorafgaand aan deze wedstrijd werd een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan de overleden medeoprichter van Gorecht: Gerrit Mulder. Ook speelde Gorecht hierom met rouwbanden.

Door: Jens Vos
Foto's: Henk Vrieling

Winsum liet zich deze wedstrijd van zijn beste kant zien en Gorecht had niet zijn beste dag, maar zoals men zegt: de boog kan niet altijd gespannen zijn. Gorecht wist in deze wedstrijd niet veel kansen te creƫren maar in de 13e minuut was daar wel 1 van die schaarse kansjes voor de thuisploeg. Sjoerd Hoekstra gaf aan Bob Poorta een voorzet op maat maar Poorta zijn kopbal werd gered door de goalie van Winsum. Na ruim een half uur liet Winsum wat zien en wist het doel 2 keer net niet te treffen. In de 41e minuut was het Hoekstra die namens Gorecht een goede corner afleverde en Nick Janzen zijn kopbal van de lijn gehaald zag worden. Vlak voor rust was de passing in de verdediging van Gorecht zwak en in een poging dit te herstellen maakte Harmen Meijering een overtreding wat een penalty voor Winsum opleverde. De penal werd door Wouter Bloem slecht ingeschoten en keeper Willem Bouwkamp kon makkelijk redden en klemmen. Na een uur kreeg Winsum een kans uit een corner en het was het Hein van Marrum die de bal van de lijn wist te halen. Twee minuten was het voor de gasten wel raak toen Wouter Bloem Bouwkamp door de benen wist te passeren, 0-1 . In de 72e minuut werd het 0-2 via Thomas Knauw en het was sneu voor Bouwkamp dat die weer door de benen gepasseerd werd. In de 87e minuut maakte Rick Schaaphok een prachtige goal met een boogballetje over Bouwkamp. Zo had Gorecht een paar momenten die de wedstrijd in hun nadeel besliste. Gorecht gaat komende zaterdag op bezoek bij koploper Buitenpost, een mooie uitdaging! Winsum wat een goede stap richting handhaving zette,

speelt komende zaterdag thuis tegen Noordscheschut.

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop