Na een moeizaam begin, waarin SJS een paar speldeprikjes uitdeelde

uitdeelde, herpakte de harense ploeg zich uitstekend en won nog vrij gemakkelijk. Joris scoorde 0-1 met een prachtige halfvolley en Pandu werkte een lage voorzet van Anton vakkundig af (rust 0-2).

Na rust kwam de voorsprong niet meer in gevaar. Mede door goed keeperswerk van Vincent werd de wedstrijd vakkundig uitgespeeld. Hoogtepunt was de 0-3 door Peter, die een hoge vrije trap vanaf de zijlijn onaangeraakt bij de tweede paal in het doel zag verdwijnen.

Opstelling Gorecht:

Vincent Valkema; Peter Jaarsma, Pieter Boers, Joris vd Lijn, Martijn vd Meijs; Francesco Frau, Sander Schuur, Anne Liemburg, Lloyd Jackson, Anton Woldring (71:Max Ponds), Pandu Scholte Albers (82:Albert de Boer).

Harry

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop