GVAV A2 was ook deze keer niet opgewassen tegen het elitekorps van Jouad Boufara.

img 0130-2 img 0137-2

A1 is winterkampioen! Deze titel bestaat natuurlijk niet officieel in deze klasse, maar het is erg onduidelijk wat de gevolgen zijn van het terugtrekken van een aantal teams in de 1e klasse.Intussen gaat A1 onverstoorbaar verder met het oprollen van de tegenstanders, en in deze laatste wedstrijd voor de winterstop was GVAV A2 het bokje, deze keer met 0-7! Bij GVAV konden de mannen van Jouad laten zien dat er veel moet gebeuren wil men dit team uit zijn evenwicht brengen.

img 0151-2 img 0158-2

Wederom was de inzet van een aantal spelers uit A2 en B1 noodzakelijk om de vaste kern compleet te maken (blessures...), maar dat mocht de pret niet drukken, integendeel.
Ondanks dat het spel niet opperbest was kon men de rust in met een voor sprong van 0-3.

 

img 0163-2 img 0240-2

Na de rust werden de jongere jongens van B1 in gebracht en de kans gegeven om te laten zien wat ze waard zijn voor A1. De B1 spelers konden zich lekker uitleven, en scoorden 4x! Daan en Romeno scoorden elk twee keer waardoor de uitslag op 0-7 kwam.

 

There is no image or category is unpublished or not authorized

 

Sandrie Egberts en Bert Bult

sandrieegbertsbertbult

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop