We zitten in de kleedkamer onze coach verteld de opstelling van vv Gorecht: 

 

op de goal staat Stijn Bruinius achterin op rechts Lucas klamer en in het midden Luuk Akkerman en links staat Hidde Rottinghuis. Op het middenveld Ivar Smit op rechts en Roel Pieterman. In de spits Boaz Kleine Schaars en Wessel Elderman. Op wissel Joas Gort en Jarno Bron.

Dan gaat de wedstrijd beginnen zegt scheidsrechter Jochem Jansen Engelbert mag aftrappen vv Gorecht gaat gelijk op de bal en dan gaan ze gelijk  in de aanval maar dan gaat  er gewisseld worden Joas Gort gaat er in voor Boaz Kleine Schaars. Even later……

Ivar Smit komt aan de bal en schiet…. Goal! Ivar Smit schiet binnen kant paal en toen ging die er in. Het staat 1-0 voor vv Gorecht.

In de rust staat het 2-1 voor Gorecht Ivar Smit heeft 2 keer gescoord aan het einde van de wedstrijd staat het 4-2 voor Gorecht Joas gort heeft nog gescoord en Ivar Smit. Einde wedstrijd

Verslag van Joas Gort

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop