Het hele land op deze dinsdagavond heeft code geel. In Middelstum kan echter gewoon gevoetbald worden. Het blijft de hele wedstrijd droog.

1e helft Roxanne op doel; het is warm  de meiden doen hun best maar het lukt niet op bij het doel van de tegenpartij te komen. Een terugspeel balletje rolt ook nog in eigen doel, 1 – 0 voor Middelstum. De thuisploeg is de 1e helft duidelijk sterker en zet veel druk op Gorecht. Dank zij de goede verdediging van onze meiden weten we de schade beperkt te houden op 2 – 0 in de eerste helft. Marjolein krijgt bijna geen lucht meer en komt ff aan de kant.

De 2e helft Aradi op doel. Onze meiden krijgen meer kansen Annemiek weet 3x bijna te scoren door mooie aanspeelballen van Marlies, Fardau en Tarakech. Sanne vliegt over het hele veld en ook Marjolein en Roxanne vechten voor wat ze waard zijn. Felicia doet de 2e helft niet mee, ze voelt zich niet lekker.

Bij Middelstum hebben ze genoeg wissels, uit eindelijk weten ze er nog 1 te maken:

Wim Berends

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop