Een mooie voetbalavond op het tunnelveld. Scheidrechter Klaas v/d Velde.

1e helft Roxanne op doel, in het begin zijn de team aardig gelijkwaardig. In de loop van de eerste helft krijgt Gorecht meer kansen voor het doel. Annemiek schiet een keer over en naast, Hanne bijna er in, Aradi een mooie corner en ook een keer naast!Dan ineens Hanne krijgt de bal er in na een assist van Aradi 1-0 !  Tarakech bijna, Felicia mooi schot, maar ook een mooie redding van de keeper van Zuidhorn.

Dan na een mooie actie van Marlies, een prachtig schot van Aradi 2-0!
Einde 1e helft.

Tweede helft Marjolein op doel. De bal gaat er net niet in na een mooie corner van Felicia, Annemiek maakt net geen doelpunt. 
Gorecht verzwakt iets waardoor Zuidhorn een paar keer dicht bij het doel komt, gelukkig weet de verdediging en de keeper alles tegen te houden. Dan een terugspeel balletje, de keeper kijkt tegen de zon in en de bal rolt over de lijn, 2 – 1.

Gorecht zet weer aan,  Annemiek krijgt weer een paar kansen maar weet deze niet er in te krijgen. Dan, na een mooie uittrap van Marjolein, krijgt Annemiek de bal goed voor de voeten en weet 3-1 te maken! 
Na nog enkele kansen met eentje van Fardau weet Aradi na een mooie aanval een doelpunt te maken.

Wim Berends

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop