Om 10 uur voetballen in Kantens betekent vroeg opstaan en om 8.40 uur vertrekken.

Door: Wim Berends
Na een half uur rijden komen we aan bij het sportterrein van Kantens. Het is er nog erg rustig maar in de kleine kantine is de koffie al klaar. De meiden hebben er zin in! 
Om 10.00 uur precies barst de wedstrijd los. Er wordt gestreden om de bal en er komen regelmatig kansen. De keeper van KRC/ZEC is echter een dijk van een meid en weet vele ballen tegen te houden. In de eerste helft weet KRC/ZEC 5 keer te scoren en Gorecht 1 keer, door Annemiek.
In de tweede helft zet Gorecht meer druk wat resulteert dat Isabel er eentje achter de keeper legt. Daarna weet KRC/ZEC nog 4 keer een doelpunt te krijgen waar door de eindstand is 9 voor KRC/ZE   MO13-1  en 2 voor Gorecht MO13-3.

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop