In juni/juli wordt er gedurende vier weken (6 juni t/m 5 juli) getraind in de nieuwe trainingsgroepen, op onderstaande dagen en tijden.

Dit schema geldt alleen voor de trainingsweken in juni/juli. 

NB. in de week van de avond-4-daagse van maandag 11 tot en met donderdag 14 juni trainen de JO7 tot en met JO12 groepen en de MO11 en MO13 NIET. 

U kunt de trainingsgroepen HIER vinden. 

Bij de trainingsgroepen zijn ook de contactgegevens van de trainers vermeld. Als je/uw zoon/dochter niet kan trainen, dient u hem/haar af te melden bij de eerst genoemde trainer van de trainingsgroep. 

De gehanteerde leeftijdsgrenzen staan in dit artikel: Leeftijden en leeftijdsgroepen seizoen 2018/2019. Ook staat hier in meer info over de aantallen per leeftijdsgroep en de grootte van het speelveld dat gebruikt zal worden (JO7 t/m JO12.

De groepen waar geen selectie hoeft plaats te vinden of omdat er maar één team in de betreffende leeftijdscategorie komt en de JO7 en JO8 trainen in deze periode éénmaal per week.

In het nieuwe seizoen, vanaf augustus/september, trainen alle leeftijden, behalve de jongste jeugd van de academy (JO7 en JO8), weer tweemaal per week.

Het trainingsrooster voor na de zomervakantie en de start van de trainingen wordt voor de zomervakantie bekend gemaakt.

Groep  Trainers Dagen en tijden Veld
JO 19 selectie Martin de Veen en Felix laan maandag en woensdag 20.30-22.00 uur Bosveld
JO 17 selectie Martin Bartels en Marcel Mooibroek maandag 19.30-20.30 uur Bosveld
    woensdag 18.30-20.00 uur Westveld
JO 17 overig Felix Laan maandag 19.30-20.30 uur Scharlakenveld
JO 15 selectie Frank (en Mark) Nieuwenhuis en Anne Liemburg  maandag 18.30-19.30 uur  Bosveld
    donderdag 18.00-19.30 uur Bosveld
JO 15 overig vacant (Chris Gunnink); in juni/begin juli geeft Masapait Saija training maandag 18.30-19.30 uur  Westveld
JO13-totaal Romeno Bult en Wesley van Velden maandag en woensdag 17.30-18.30 uur Bosveld
JO12-totaal Wietse Schoonhoven, Yrjan Seldenthuis en academy trainers (o.a. Wouter Zuidhof olv Chris Gunnink) maandag en woensdag 17.30-18.30 uur Westveld
JO11-totaal Wietse Schoonhoven, Yrjan Seldenthuis en academy trainers (o.a. Gijs Magnani, Gijs Tuinder, Pax Hengeveld olv Chris Gunnink) maandag en woensdag 16.30-17.30 uur Westveld
JO10-totaal Limuel Mulder, Gijs Tuinder en academy trainers (o.a. Foeke Venema, Sander van der Veen olv Chris Gunnink) maandag en woensdag 17.30-18.30 uur Scharlakenveld
JO9-totaal Limuel Mulder, Mick Scholte en academy trainers (o.a. Pax Hengeveld olv Chris Gunnink) maandag en woensdag 16.30-17.30 uur Scharlakenveld
JO8-totaal Chris Gunnink en academy trainers (o.a. Martin de Bruijn, Rick Talsma, Tom Traas) woensdag 16.00-17.00 uur Bosveld
JO7-totaal Chris Gunnink en academy trainers (o.a. Martin de Bruijn)  woensdag 16.00-17.00 uur Bosveld
MO 19 Martin Bartels maandag 20.30-22.00 uur Westveld
MO 17 nog niet bekend, voorlopig Marcel Mooibroek?  maandag 18.30-19.30 uur Scharlakenveld
MO 15 Lara van Steen en Jolien vd Zande  maandag 19.30-20.30 uur Westveld
    woensdag 18.30-19.30 uur Bosveld
MO 13 Anne Freek Konings (en eventueel Lara van Steen/Marleen Drijfhout) dinsdag 17.30-18.30 uur Bosveld
    donderdag 17.30-18.30 uur Scharlakenveld
MO 11 Chantal Bouma en Anouk Hazewinkel  woensdag 18.30-19.30 uur Scharlakenveld

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop