Door de gestelde Corona-regels is er maar ruimte voor een beperkt aantal bezoekers (zitplaatsen). Om iedereen de gelegenheid te geven een consumptie te kopen, vragen wij u de zitplaatsen vrij te geven zodra u uw eigen consumptie heeft genuttigd....

Iedereen is verplicht te gaan zitten en het verplaatsen van stoelen en krukken is niet toegestaan. Bij een bezoek aan ons clubhuis vragen wij u het formulier REGISTRATIE_FORMULIER_CONTACTGEGEVENS_BRON-EN_CONTACTONDERZOEK.docx in te vullen en in te leveren

Om wachttijd, bij de ingang, te verminderen kunt u deze thuis uitprinten en alvast invullen. Zie bijlage/link.

Voor het algemene Corona-protocol van de vereniging, zie deze link.

Namens de clubhuiscommissie,

Jurgen Hazewinkel
JurgenHazewinkel2

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop