Voor het eerst ben je onderdeel van een voetbalteam. Samen met nieuwe vriendjes voetballen tegen een andere club. Wat is dat leuk! Naast je eerste keer zelf voetballen, moet je eerste bezoek aan een stadion ook bijzonder zijn. Samen met je vader en/of moeder (of iemand anders die samen met jou een fantastische middag wil beleven) in het Hitachi Capital Mobility Stadion bij FC Groningen-Sparta Rotterdam op 20 oktober 2019, om 14.30 uur.

Bekende spelers zien voetballen, daar kun jij nog veel leren!

Gratis kaart
FC Groningen biedt nieuwe leden (pupillen t/m 9 jaar) van amateurverenigingen de mogelijkheid om gratis de wedstrijd FC Groningen-Sparta Rotterdam in het Hitachi Capital Mobility Stadion te bekijken op 20 oktober 2019, om 14.30 uur!

Je kunt een kaart reserveren via: https://www.fcgroningen.nl/je-eerste-keer-voetballen

Met vriendelijke groeten,

Peter Kerkhof (scretaris JC)
PeterKerkhof

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop