Naast de lopende vacatures, zijn er ook 2 vacatures waarvan we hopen dat ze voor de eerstvolgende ALV vervuld kunnen worden. Het gaat om een: Secretaris Algemeen Bestuur en een Notulist(e) Algemeen Bestuur.

Het gaat om de volgende vacatures. Deze (en andere) vacatures zijn ook te vinden in ons vacature-overzicht.
 
1. Vacature secretaris Algemeen Bestuur
Er is een vacature ontstaan in het Algemeen en Dagelijks Bestuur van vv Gorecht voor de functie van secretaris. Het is de bedoeling om op de ALV van 9 november een kandidaat te benoemen. Heb je belangstelling voor de functie, reageer dan met een mail, gericht aan het Dagelijks Bestuur: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Wil je eerst informatie, dan kun je ook weer contact opnemen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of direct via een bestuurslid.
 
2. Vacature notulist(e) Algemeen Bestuur
Na vele jaren lang notuliste te zijn geweest van de vergaderingen van het Algemeen Bestuur en de Algemene Ledenvergadering stopt Jeannette van Geel met deze functie. Graag verwelkomen wij een nieuwe notulist(e) in het bestuur. Heb je belangstelling voor de functie, reageer dan voor 2 oktober 2018 met een mail, gericht aan het Dagelijks Bestuur: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Wil je eerst informatie, dan kun je ook weer contact opnemen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of direct via een bestuurslid.
 
Met vriendelijke groet,

Het bestuur
gorecht

 

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop