Met ingang van het seizoen 2018-2019 zoeken de dames van VV Gorecht VR1 een nieuwe train(st)er.

Het team wil de groei doorzetten met behulp van een enthousiaste, bevlogen en onderlegde train(st)er. Op dit moment spelen de dames in de derde klasse, en trainen ze tweemaal per week op Sportpark de Koepel. Komend seizoen is Gorecht VR 2 gestart een tallentvolle groep die kan aansluiten bij
VR 1.

Concreet zoekt het team:

·         Een train(st)er met TC3-diploma.

·         Man/vrouw.

·         Bij voorkeur iemand die affiniteit heeft met damesvoetbal.

Als u degene bent die volgend jaar deze enthousiaste damesgroep wilt trainen of als u meer wilt weten kan u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Namens de Technische staf,

 

Thomas de Jong
Thomas de Jong

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop