Beste leden van de vv Gorecht,

Het bestuur wil graag tegemoet komen aan de wens om de contributie per maand te kunnen betalen. Met dien verstande dat er niet 12, maar 10 incasso momenten zijn rond de 21e van iedere maand, behalve in juli en augustus. Dit in verband met de vakantieperiode. Het betreft de jaarcontributie, inclusief bijdrage kleding en materiaalfonds en dus verdeeld in 10 gelijke delen.

De incasso voor gezinscontributie vindt plaats in het voorjaar.

Graag vernemen we van u/jou of u/jij ook gebruik wilt maken van deze maandincasso. Dit kunt u/kun jij aangeven door een reactie te sturen aan onze penningmeester: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Graag opgeven de voornaam en achternaam van de persoon/personen waar het om gaat.
Bij het opgeven van de wijziging geeft u opnieuw ook toestemming om de automatische incasso per maand te laten uitvoeren door VV Gorecht.
Reageert u/ reageer je niet dan blijft de incasso onveranderd (de jaarcontributie blijft dan in twee termijnen wordt geïnd, september en januari).

Einddatum voor het aanpassen van de betalingstermijn: 30 augustus.

Namens het Algemeen Bestuur van de vv Gorecht,

Henk Vrieling (secretaris)
henkvrieling gastheer

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop