Met ingang van het seizoen 2018-2019 zoeken de dames van VV Gorecht VR1 een nieuwe train(st)er. Het team wil de groei doorzetten met behulp van een enthousiaste, bevlogen en onderlegde train(st)er.

Op dit moment spelen de dames in de vierde klasse en trainen ze tweemaal per week op Sportpark de Koepel. Die situatie zal volgend jaar hetzelfde zijn, maar met belangrijke toevoeging dat er zeer talentvolle voetbalsters overkomen uit MO19.

Concreet zoeken wij:
• Een train(st)er met TC3-diploma
• Man/vrouw
• Bij voorkeur iemand die affiniteit heeft met damesvoetbal

Als u degene bent die volgend jaar deze enthousiaste damesgroep wilt trainen of als u meer wilt weten kan u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Technische commissie vv Gorecht, Jack Mulder, Pieter Boers en Thomas de Jong

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop