Voor komend seizoen zijn we nog op zoek naar enthousiaste jeugdtrainers. Zelf training gehad van goede trainers met een grote passie voor voetbal? Misschien heb jij dit ook en wil je net als deze voorbeelden je passie overbrengen op jonge talentjes binnen de jeugdopleiding van Gorecht.

Wie zoeken wij?
- Iemand die zijn eigen talent of voetbalkennis wil overbrengen op jonge talenten.
- Iemand die het leuk vindt om met sportieve kinderen te werken en deze te helpen in hun voetbalplezier en -ontwikkeling
- Iemand die 1 of 2 dagen in de week beschikbaar is voor het geven van training.
 
Wees niet gevreesd om contact op te nemen wanneer je geen of weinig ervaring hebt met het geven van training. Passie en enthousiasme is voldoende. Gorecht geeft je een vertrouwde plek waar je onder begeleiding de ruimte krijgt om jezelf te ontwikkelen als trainer. Voor deze inzet als trainer is ook een vrijwilligersvergoeding gebruikelijk.
 
Geïntresseerd of vragen? Neem dan z.s.m. contact op met Chris Gunnink.
 
Chris Gunnink
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
06-15286325
chrisgunnink

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop