Door vertrek van één van de leden, is de mediacommissie op zoek naar een nieuwe mede-redacteur voor de website.

Als je in Microsoft Word een beetje leuk een pagina kunt opmaken heb je eigenlijk alle skills in huis om ook voor onze website de berichten te verzorgen. We gebruiken het content management systeem Joomla! Waardoor je van html, java of andere lastige webzaken eigenlijk geen verstand hoeft te hebben. Training volgt 'on the job'.

Wat wel belangrijk is dat je een paar uur per week (afhankelijk van de periode van het jaar) de tijd hebt om wat berichten te publiceren. Er is nog een tweede redacteur, dus er zijn mogelijkheden om de werkzaamheden te verdelen.

Voor inhoudelijke vragen kun je contact opnemen met Karel Holen, 06-41683554, of via mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Ook kun jeb je via hem aanmelden.

Met vriendelijke groeten,

Karel Holen (lid van de mediacommissie)

henkvrieling gastheer

 

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop