Sommige elftallen/teams komen in een oneven poule uit en hebben soms weekenden vrijaf.

Vaak willen ploegen dan toch vriendschappelijk spelen. Om het vinden van een tegenstander makkelijker te maken, kunnen op bijgaande lijsten bekeken worden welke verenigingen eveneens 'gedwongen' vrij zijn. District Noord plaatst deze lijsten van vrije elftallen een week voorafgaand aan het weekend op de site. 

Bekijk het overzicht van zaterdag 29 maart en zaterdag 5 april.

Staat jouw categorie er niet bij, stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. dan kunnen wij ook voor jou bij de KNVB de vrije teams opvragen. Vermeld even de datum waar het om gaat en je team.

Voor het regelen van oefenwedstrijden zie verder: http://www.vvgorecht.nl/wedstrijden/oefen

 

 

 

 

 

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop