FC Groningen start dit seizoen met een FC Groningen Voetbalschool in de regio. Het programma van de Voetbalschool is in lijn met het voetbalprogramma van 'Trainen als een Prof' en de leerlijnen die centraal staan binnen de Opleiding van de club.

Jaarlijks worden er vier cycli van de Voetbalschool georganiseerd, bestaande uit 6 of 7 trainingen voor kinderen van 6 tot en met 14 jaar. De trainingen duren 1,5 uur en worden georganiseerd op de vrijdagmiddag/avond bij ACV Assen en VV Zuidhorn en op de zondagochtend/middag bij GVAV Rapiditas en VV Wildervank.

?⚪ De Trots van het Noorden biedt hiermee de mogelijkheid om jonge voetballers uit de regio wekelijks te laten trainen als prof.

Lijkt het jou leuk om hieraan deel te nemen of wil je meer informatie? Ga dan naar: www.fcgroningen.nl/voetbalschool

Met vriendelijke groet,

Gijs Tuinder (jeugdtrainer)

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop