Hierbij een greep uit de gebeurtenissen.....

- Ruim 50 nieuwe aanmeldingen voor de puppies!
- Een geslaagde digitale koekactie en een zeer geslaagd Rondje voor de Club!
- Juniortrainingen en onderlinge wedstrijdjes die doorgaan, juist in een tijd dat onze jeugd beweging en contact nodig hebben...
- En niet te vergeten het ontroerende afscheid van Harry Hoeksema met doorweekte selectiespelers en een prachtig In Memoriam van Thijs Hekman, de captain van Gorecht 1.

Het algemeen bestuur en de jeugdcommissie contateren dat ook in moeilijke tijden Gorecht een zeer gezonde club blijkt te zijn, met tientallen vrijwilligers en even zoveel idee├źn om straks, als het weer kan en mag, de velden weer te vullen met veel voetbalplezier.

Het bestuur (Mariska, Heta, Pieter, Jurgen, Thomas, Frans en Martin) en de jeugdcommissie (Heta, Nienke, Peter, Job, Femke, Rutger, Hans O., Elise, Philip en Hans P.) realiseren zich hoeveel geduld jullie, leden van Gorecht, hebben en niet klagen maar dragen. Daar past een welgemeend dankwoord bij!

Tot in het voorjaar, op de club!

Namens het bestuur en de jeugdcommissie,

Martin de Bruin (secretaris)

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop