Per 15 mei zal Femke Ytsma de taken als coördinator van de JO7 van Arnoud Rottinghuis overnemen. Sinds 2015 is Arnoud lid geweest van de jeugdcommissie voor afwisselend de JO7 en de JO8&9. Nu zijn zoons Hidde en Gijs voor andere sporten hebben gekozen is het tijd het stokje door te geven. Femke is de moeder van Nick, Ben en Dennis die alle drie bij Gorecht voetballen.

Femke was in 2016 ook al lid van de jeugdcommissie als coördinator voor de JO7. Dit betekent voor mij ook afscheid nemen van Gorecht waar mijn zoons met veel plezier hebben gevoetbald en waar ik met veel plezier langs de lijn heb gestaan en waar ik met veel ouders, trainers, scheidsrechters en de vele vrijwilligers die Gorecht rijk is, met veel plezier heb kunnen samenwerken om de kinderen lekker te kunnen laten voetballen.

Arnoud Rottinghuis
ArnoudRottinghuis

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop