De afgelopen maanden is de TC bezig geweest met het zoeken naar extra ondersteuning. Dit is nodig omdat Pieter Boers de TC helaas gaat verlaten en omdat de taken die bij de TC horen te veel zijn voor 2 personen. Wij willen Pieter ontzettend bedanken voor zijn toewijding en inzet voor de TC.

Wij willen Dick jager, Peter Jaarsma, Paul Werkman, Kasper Jonker en Ben ter Veer voorstellen als nieuwe leden van de TC. Na overleg hebben we besloten om de taken van de TC te verdelen en de verdeling ziet er als volgt uit:

Thomas de Jong (algemeen, jeugd bovenbouw),
Dick Jager (senioren selectie),
Peter Jaarsma (restsenioren, G-Voetbal),
Paul Werkman (meiden/dames),
Kasper Jonker (jeugd onderbouw),
Ben ter Veer (algemeen, notulist).

Wij zijn te bereiken via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of je kunt ons altijd aanspreken op de club.


Met vriendelijke groet,


Thomas de Jong

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop