De trainer van het tweede elftal van Gorecht heeft zijn contract verlengd en is ook in het seizoen 2020-2021 trainer van het elftal dat momenteel tweede staat in de reserve eerste klasse. Het tweede elftal van de Harense club heeft als doel promotie af te dwingen naar de reserve hoofdklasse en denkt met Marcel Schaap de juiste trainer in huis te hebben om samen met het elftal dit doel te behalen.

De technische commissie werd tijdens het tekenen van het contract vertegenwoordigd door Ben ter Veer en Pieter Boers.
191230 Marcel Schaap verlengt bij Gorecht
Beide heren zijn blij en tevreden met het feit dat na de aanstelling van Hans van der Ploeg als hoofdtrainer nu ook Marcel Schaap heeft verlengd voor het seizoen 2020-2021. Hiermee zijn de trainers voor de senioren selectieteams tijdig vastgelegd.

Met vriendelijke groeten,

Pieter Boers (TC)
Pieter Boers

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop