Elke zaterdag is er vanaf 7:30 uur iemand in het Wedstrijdsecretariaat aanwezig om de wedstrijddag in goede banen te leiden.

Gastmensen geven informatie over wijzigingen in het wedstrijdprogramma, zorgen voor de ontvangst van leiders, scheidsrechters en tegenstanders en zijn aanspreekpunt bij bijzonderheden. Daarnaast draagt hij/zij zorg voor een correcte afhandeling van de wedstrijdformulieren. Op dit moment zoeken we nog vrijwilligers die het leuk vinden om Gastmens te zijn voor de club. U kunt zich altijd opgeven als gastheer of gastvrouw, dit kan bij onderstaand persoon.

Voor deze functie geldt: vrijstelling van wintercontributie.

Met vriendelijke groeten,

Arjan Sloot (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)
Rudy Dekker

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop