In de afgelopen herfstvakantie heeft Gorecht weer de Jeugdvoetbaldagen georganiseerd!  Er zijn veel foto's gemaakt, met name van dag 3, maar we zijn nog op zoek naar meer foto's van dag 1 en alle foto's van dag 2.

Het goede doel was dit jaar de Zorgboerderij De Mikkelhorst. De inschijving en de verloting leverden een aardig bedrag op, genoeg om de vaatwasmaschine, die onlangs kapot was gegaan, te vervangen. Geweldig.

Dag 1

Foto's: Karin Nannen
Graag meer sturen naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Dag 2

Graag sturen naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Dag 3


Met sportieve groeten,

namens de organisatie van de jeugdvoetbaldagen
Frederiek Brongers (foto) en Janet Boonstra

FrederiekBrongers

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop