Zaterdag 25 september begint de nieuwe competitie voor veel teams, voor andere teams is hij al enkele weken geleden gestart. Daarom willen we alle teams uitnodigen jullie teamfoto op te sturen naar de website zodat deze op de teampagina geplaatst kan worden en eventueel ook op de sociale media van Gorecht.

Je kunt hem opsturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Graag ontvangen wij de foto's in de hoogste kwaliteit (minimum bestandsgroote 1 MB), dan brengen wij hem daarna terug naar het gewenste formaat voor op de website.

De afgelopen weken hebben we reeds een paar teamfoto's gekregen, we zullen de aankomende week beginnen met het bijwerken van ook deze teampagina's.

En leiders/trainers, jullie moeten ook een foto van jezelf sturen om er bij te plaatsen. Het is zoveel leuker als er een gezicht bij een naam staat! :-)

De mediacommissie bedankt jullie alvast hartelijk.

Met vriendelijke groet,

 onbekend persoon Marsha Muller karelholen

Martin de Bruijn
Voorzitter

Marsha Muller
Facebook & Instagram
Karel Holen
Website

 

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop