Sven Hazewinkel is winnaar geworden van de allereerste editie van de TweeNul Doelpunt van de maand-prijsvraag en sleepte daarmee de eerste beker die vanaf nu maandelijks door TweeNul beschikbaar wordt gesteld in de wacht. Met ruim 700 stemmen hield Hazewinkel de concurrentie op veilige afstand.

Tekst en foto: Jeroen Kunst

De treffer herhalen is wellicht iets teveel gevraagd, maar de wijze waarop het doelpunt tot stand kwam, herinnert de centrale middenvelder zich nog als de dag van gisteren. ,,Vlak voor de middellijn kreeg ik de bal van onze linksvoor Luuk Jans, waarna ik opendraaide en het hele speelveld voor me zag. Vanaf dat moment begon ik te dribbelen en zag ik onze back Nick Janzen er overheen komen. Ik dacht op dat moment; ik kan hem meegeven, maar ik had nog alle ruimte. Op dat moment zag ik de keeper iets te ver voor zijn goal staan. Dus ik dacht, ik probeer het van afstand en dat pakte goed uit, want hij vloog erin.’’

Hazewinkel stroomde vorig seizoen vanuit de A-junioren richting de hoofdmacht van Gorecht. Momenteel bivakkeert zijn ploeg in de kelder van de eerste klasse E zaterdag. Dat is niet de plek waar zijn team dit seizoen gaat eindigen verwacht de middenvelder. ,,Er zijn vorig seizoen wat aanvallers vertrokken en daar zijn spelers zonder ervaring in de eerste klasse voor terug gekomen. Het scoren gaat op dit moment weliswaar lastig, maar bij vlagen hebben we wel goed spel laten zien. Ook tegen de betere clubs waaronder Winsum en HZVV. Het rendement uit onze resultaten moet gewoon omhoog, want ook in wedstrijden waarin we beter of gelijkwaardig waren kregen we soms minder dan we verdienden.’’

181130 Sven Hazewinkel doelpunt vd maand 2 0

Ondanks een mindere fase verwacht Hazewinkel dat zijn ploeg er dit seizoen weer bovenop komt. ,,Als we vanaf nu punten gaan pakken en dat moet ook, dan denk ik wel dat wij moeten kunnen aanhaken bij de middenmoot. Onze inzet is wekelijks 100 procent en als je regelmatig geen loon naar werken krijgt kan het gevoel soms minder worden, maar we zijn gewoon een goed team. Dat weten we ook van elkaar, dus we slaan er ons dit seizoen wel doorheen.’’


Zie ook https://www.tweenul.nl/nieuws/sven-hazewinkel-we-zijn-gewoon-een-goed-team voor het originele artikel.

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop