Gisteren vond het jaarlijkse FC Groningen G-voetbal toernooi weer plaatst. Inmiddels alweer de 15e keer dat deze geweldige dag werd georganiseerd.

Door: Henry Jansen (Asser Boys)
Bij gelegenheid mocht ik, Henry Jansen van Asser Boys, gisteren de toppers van #Gorecht G1 coachen. Het was een prachtige dag, waarbij de mooie emoties boven kwamen en heerlijk voetbal werd gespeeld. Samen met FC Groningen speler, Django Warmerdam en studenten van het Alfa Collega, werd er heerlijk gevoetbald. In de poule wedstrijden behaalden we een 1e plaatst, waarna er in de halve finale nipt met 0-1 werd verloren van Cosis/Novo. In de daarop volgende troostfinale werd door ons, verrassend, gewonnen van Kampioen en favoriet SJS G1. Eindstand 1-0!! Een welverdiende en mooie 3e plaats, met bronzen beker was voor Gorecht. Mannen en Astrid, bedankt dat ik jullie gisteren heb mogen coachen, heb genoten #trots #gvoetbal #gorecht & #asserboys samenzijn 💪

FCGronG toernooi2018 FCGronG toernooi2018c
FCGronG toernooi2018b

Hartelijke groet,

Astrid van der Steeg-Peterson
AstridvdSteeg

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop