Voetbalschool Jorick de Haan hervat op vrijdagmiddag/-avond 9 maart de voetbalactiviteiten met een Open Training. Komt uw kind ook?

red. Onderstaande tekst is van Jorick, niet van Gorecht.

logo JDH

Voetbalschool Jorick de Haan zal na de zomerstop starten met alweer een zevende ronde aan voetbalcursussen. 9 maart is er een Open Training en op 16 maart starten de cursussen Techniek- en Keepertraining.

Deze voetbalschool is voor kinderen die het leuk vinden om een extra training in de week te volgen. De training zal gericht zijn op de techniek van de deelnemer. We werken in kleine trainingsgroepen (4-6 kinderen per trainer) om individuele aandacht te kunnen garanderen.

Wilt u meer weten? Op de website www.voetbalschooljorickdehaan.nl is meer informatie te vinden. U kunt uw kind aanmelden via de webpagina http://www.voetbalschooljorickdehaan.nl/inschrijving-open-training/

Met vriendelijke groet,

Jorick de Haan

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop