Voetbalschool Jorick de Haan hervat op vrijdagmiddag/-avond 1 september de voetbalactiviteiten met een Open Training. Komt uw kind ook?

red. Onderstaande tekst is van Jorick, niet van Gorecht.

logo JDH

Voetbalschool Jorick de Haan zal na de zomerstop starten met alweer een zesde ronde aan voetbalcursussen. 1 september is er een Open Training en op 15 september starten de cursussen Techniek- en Keepertraining.

Deze voetbalschool is voor kinderen die het leuk vinden om een extra training in de week te volgen. De training zal gericht zijn op de techniek van de deelnemer, in kleine trainingsgroepen. Hierdoor kan elke deelnemer enorm veel individuele aandacht verwachten.

Wilt u meer weten? Op de website www.voetbalschooljorickdehaan.nl is meer informatie te vinden.

 

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop