Kerstnieuws uit de Jeugdcommissie - december 2017.

Klik op hier om de Kerstnieuwsbrief 2017 online te lezen/downloaden. Hier onder kunt u deze ook lezen..

 • KOMENDE ACTIVITEITEN
 • Kerstbingo voor de jeugd zaterdag 23 december
 • Zaalvoetbaltoernooi kerstvakantie woensdag 3 en donderdag 4 januari  
 • Nieuwjaarsreceptie zaterdag 6 januari
 • Ameland kamp in juni
 • Nieuwe leden
 • Winterschema voor de jeugd
 • Competitie-indeling voorjaarsreeksen
 • Spelregelbewijs 2e jaars B
 • Jeugdzaalvoetbalcompetitie
 • Niet roken bij jeugdtrainingen en jeugdwedstrijden
 • Toernooien
 • Wedstrijden FC Groningen
 • TERUGBLIK ACTIVITEITEN
 • Voetbaldagen herfstvakantie
 • Instructie-avond vlaggen

Komende ACTIVITEITEN

Kerstbingo

Voor de jeugd wordt op zaterdag 23 december ’s middags de traditionele kerstbingo georganiseerd! Dit keer onder leiding van Bennie Smid en Bert Niewold! Alle jeugd van JO7 tot en met JO15 en MO15 is van harte welkom van 14 tot 16 uur. Opgeven is niet nodig, er zijn leuke prijzen! En het wordt heeeeeel gezellig. Op zaterdagavond 16 december is de jaarlijkse kerstverloting voor de oudere jeugd en volwassenen.

Zaalvoetbaltoernooi kerstvakantie woensdag 3 en donderdag 4 januari 

In de kerstvakantie organiseren we wederom het kerstzaalvoetbaltoernooi, dit keer op woensdag 3 en donderdag 4 januari. Doe jij ook mee? Ga naar de website en geef je voor 27 december op! Vind je het leuk om te helpen met de organisatie? Stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (Heta Rantalahti).

Nieuwjaarsreceptie

Het bestuur nodigt alle leden en andere betrokkenen bij vv Gorecht van harte uit voor de nieuwjaarsreceptie op zaterdag 6 januari. Voor meer informatie, zie onze website.

Ameland

Van 8-10 juni kunnen de spelers/speelsters van JO13/MO13 en JO11/MO11 weer mee naar Ameland voor een heus voetbalkamp. Lees meer op onze website: https://www.vvgorecht.nl/publicaties/1564-het-ameland-kamp-is-terug-van-weggeweest


NIEUWS

Nieuwe leden

Na de zomer zijn er nog diverse nieuwe jeugdleden bij vv Gorecht komen voetballen. We heten de volgende spelers/speelsters van harte welkom en wensen hen veel voetbalplezier toe bij onze vereniging.

Onder 7

Alssema, Jesse

Jesse

Onder 7

Blaauw, Luuk

Luuk

Onder 17 Meiden

Calker, Marjolijn van

Marjolijn

Onder 7

Hazekamp, Sem

Sem

Onder 13 Meiden

Hoekstra, Aradi

Aradi

Onder 8

Hussein, Abdullah

Abdullah

Onder 7

Jongstra, Luuk

Luuk

Onder 13 Meiden

Kakonzi, Felicia

Felicia

Onder 11 Meiden

Kreeke, Saartje van de

Saartje

Onder 7

Laar, David van

David

Onder 6

Moeijes, Bram

Bram

Onder 7

Pieters, Ruben

Ruben

Onder 9

Sakko, Floris

Floris

Onder 7

Schenkel, Stef

Stef

Onder 10

Smit, Tim

Tim

Onder 9 Meiden

Snijder, Eline

Eline

Onder 13 Meiden

Stuiver, Isabel Giulia

Isabel Giulia

Onder 7

Wal, Tim van der

Tim

Onder 7

Woude, Koen van der

Koen


Winterschema voor de jeugd

Op de website staat vermeld wanneer de laatste trainingen zijn voor de kerstvakantie en waneer de trainingen weer starten. De jongste jeugd (JO7, JO8 en JO9 en JO11/MO11 af en toe) gaat op de zaterdagen 13, 20 en 27 januari en 3 februari voetballen in de zaal, het schema komt op de website.

Alle informatie over de trainingen en de winterstop kunt u vinden in het bericht op onze website:

https://www.vvgorecht.nl/publicaties/1969-winterschema-voor-de-jeugd

De wedstrijden starten weer op zaterdag 10 februari.

In januari nodigen de coordinatoren per leeftijdsgroep alle leiders uit voor een evaluatie van het najaar. De leiders ontvangen hiervoor een uitnodiging. Wilt u iets kwijt? Geef het dan door aan de leider(s) van het team.
 

Competitie-indeling

Diverse team  hebben hun najaarsreeksen (bijna) afgerond. Sommige teams speelden in een zware poule, andere in een wat gemakkelijker poule maar iedereen heeft zijn/haar best gedaan en lekker gevoetbald, en dat is waar het toch om gaat. Ook zijn de eerste teams al kampioen: de JO13-2 en de JO13-3 vierden hun kampioenschap met frietjes en kinderchampagne op zaterdag 9 december in het clubhuis. Gefeliciteerd spelers en speelsters, trainers en ouders! Een paar andere teams zijn nog in de running voor het kampioenschap.

We hopen natuurlijk dat de competities altijd ingedeeld zijn met zoveel mogelijk gelijkwaardige tegenstanders, maar zowel voor de KNVB als voor ons, is het moeilijk om te voorspellen hoe de indelingen uitpakken bij een nieuw seizoen. Mede daarom worden op grond van de resultaten in deze najaarsreeks in de winterstop de poules weer opnieuw ingedeeld voor nieuwe poules in de voorjaarsreeks. De praktijk is dat de tegenstanders in het voorjaar vaak van meer gelijkwaardig niveau zijn dan in het najaar. De voorjaarsreeksen starten dit seizoen al op zaterdag 10 februari! 

Spelregelbewijs 2e jaars B

De KNVB heeft twee jaar geleden voor de 2e jaars J/MO17 (voorheen B-MB) het spelregelbewijs ingevoerd.

Dit seizoen moeten de spelers/speelsters uit 2001 hun bewijs halen om te kunnen blijven voetballen in de competitie van 2018-2019. De spelers/speelsters krijgen van de KNVB een brief met inlogcode voor een speciale website en de scheidsrechterscommissie van vv Gorecht gaat ook een activiteit organiseren.   

Jeugdzaalvoetbalcompetitie

Onze JO9-4 en JO11-6 gaan mee doen aan de KNVB-jeugdzaalvoetbalcompetitie. We wensen hen veel succes en plezier.

Niet roken bij jeugdtrainingen en jeugdwedstrijden

Herhaalde oproep!

Beste trainers/leiders van de jeugd!

Roken is slecht voor de gezondheid.

Onze vereniging vindt dat we als club en als vertegenwoordigers van onze vereniging een voorbeeld moeten zijn voor onze jeugdige voetballers.

In het kader van het anti-rookbeleid gelden daarom de volgende afspraken al enige tijd: .

-  jeugdtrainers en leiders die roken, doen dit niet in het zicht en bijzijn van de voetballers.

Dat houdt in dat:

- voor, tijdens en na afloop van trainingen niet wordt gerookt in het zicht of bijzijn van voetballers,

- tijdens wedstrijden van de jeugd er aan het speelveld niet wordt gerookt door vertegenwoordigers van onze vereniging.

-voor en na afloop van wedstrijden er niet wordt gerookt in het zicht of bijzijn van voetballers.

De jeugdcommissie gaat er van uit dat trainers en leiders van de jeugd zich houden aan deze afspraken.

Bij de ingang van ons sportpark bij het scharlakenveld wordt hier ook aandacht voor gevraagd: NIET ROKEN OP OF ROND DE VELDEN.

We verzoeken ook ouders/verzorgers en andere toeschouwers zich hieraan te houden en elkaar hierop aan te spreken. Bedankt voor ieders medewerking.

Toernooien

De jeugdcommissie heeft al veel uitnodigingen voor toernooien aan het einde van het seizoen ontvangen. Carin Honebecke maakt hiervan een overzicht en dat overzicht wordt op onze website gepubliceerd. Zodra het overzicht op de website staat, krijgen de jeugdleiders hierover bericht. Vervolgens kunnen de leiders hun team aanmelden voor één of meer toernooien.  

Het Meidentoernooi van vv Gorecht wordt gehouden op zaterdag 23 juni voor MO11, MO13 en MO15 teams.

Wedstrijden FC Groningen

FC Groningen  – Heracles                   Zaterdag 27 januari, aanvang 18.30 uur
FC Groningen - Roda JC                     Zondag 15 april, aanvang 14.30 uur

Voor beide wedstrijden zijn kaarten a 10 euro te bestellen door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. De kaarten voor Groningen-Heracles moeten besteld worden voor 12 januari a.s. Voor meer informatie, zie onze website: https://www.vvgorecht.nl/publicaties/1973-voor-10-euro-naar-fc-groningen-heracles-op-27-januari-2018

TERUGBLIK ACTIVITEITEN

Voetbaldagen herfstvakantie

In de herfstvakantie hebben ruim 100 kinderen weer heerlijk gevoetbald onder leiding van jeugdtrainers en oudere jeugdspelers van vv Gorecht. Iedereen die de vijftiende editie van de vv Gorecht jeugdvoetbaldagen weer tot een succes heeft gemaakt, hartelijk dank voor jullie bijdrage.

Instructie-avond vlaggen

In de herfst heeft de scheidsrechterscommissie voor de derde keer een avond georganiseerd voor grensrechters. De spelregels over het vlaggen zijn duidelijk uitgelegd en ook is verteld hoe je die vlag nu eigenlijk moet vasthouden en wat er van je wordt verwacht als grensrechter. We hopen dat een aantal deelnemers nu enthousiast de grensvlag gaan hanteren! Veel succes.

 

Tot slot wensen we iedereen gezellige kerstdagen toe en een vrolijk, gezond en sportief 2018!

 

OUD Papier – OUD papier – vrijdag 5 tot en met maandag 8 januari (uitgezonderd zondag) -  OUD papier – OUD papier

 

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshop

webshop