Mick is de Pupil van de Week. Gorecht 1 speelt dan tegen Eems Boys 1.

Mick-ScholteMick zit op de Borg in groep 7b. Hij speelt in D4 en zijn positie is links/rechts achter. Dit is al zijn 5de seizoen bij Gorecht. Zijn grootste overwinning tot nu toe is 11-0. Zijn favoriete club is Ajax en favoriete speler Wilfred Boni. Bij Gorecht is Tim Lambers van A1 zijn favoriete speler! Zijn zus Jonne speelt bij MD1.

Mick’s hobby’s zijn behalve voetbal, technisch Lego en gamen.

Mick:” Ik vind voetballen bij Gorecht heel leuk want in mijn team zitten hele aardige jongens en ik vermaak me ook.”

Mick mag meedoen met de warming up, de wedstrijdbal dragen en als eerste op de keeper van Eems Boys schieten! We wensen Mick een sportieve middag toe bij de competitie wedstrijd van Gorecht 1 op sportpark de Koepel.

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop