Het gastmensenteam is op zoek naar een representatieve gastheer met die ook kan coördineren.

Op de zaterdagmiddagen, wanneer de 1e selectie van Gorecht thuis speelt, is er behoefte aan extra representatieve ondersteuning voor de gastheren. Het betreft het ontvangst van bestuursleden, scheidsrechter en grensrechters door de KNVB aangewezen en andere officials.

Doordat Gorecht nu in de 2e klasse speelt komen er meer mensen en formele bezoekers rond zo’n wedstrijd. Het gaat in principe om 14 zaterdagen per seizoen.

Op deze dagen zijn er extra PR- en verkoopactiviteiten welke het bestuur graag gesteund ziet door een coördinator. Het gaat om de verkoop van genummerde programmaboekjes, die meedoen aan de verloting en de verkoop van de blinde poolvakjes. Bij deze activiteit hoort het begeleiden van de verkopers (jeugdleden), die voor de rust van de wedstrijd afgerond zijn. Ook het geluid, het scorebord, de terrasafzetting en het beheer van de VIP-box behoren tot de taken.

Voor deze functie geldt: vrijstelling van wintercontributie.
Aanmelden/info: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.