Het gastmensenteam is op zoek naar een representatieve gastheer die ook kan cöordineren.

Op de zaterdagmiddagen, wanneer de 1e selectie van Gorecht thuis speelt, is er behoefte aan extra representatieve ondersteuning aan de gastheren. Het betreft de ontvangst van bestuursleden, scheidsrechter en grensrechters door de KNVB aangewezen en andere officials. Doordat Gorecht nu in de 1e klasse speelt komen er meer mensen en formele bezoekers rond zo’n wedstrijd. Het gaat in principe om 14 zaterdagen per seizoen. 

Op deze dagen zijn er extra PR- en verkoopactiviteiten welke het bestuur graag gesteund ziet door een coördinator. Het gaat om de verkoop van genummerde programmaboekjes, die meedoen aan de verloting en de verkoop van de blinde poolvakjes. Bij deze activiteit hoort het begeleiden van de verkopers (jeugdleden), die voor de rust van de wedstrijd afgerond zijn. Ook het geluid, het scorebord, de terrasafzetting en het beheer van de VIP-box behoren tot de taak.

Voor deze functie geldt: vrijstelling van wintercontributie. Voor meer informatie kunt u/kan jij terecht bij Henk Vrieling (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ) of op tel. nr. 050-5340513 of 06-14532313.

Henk Vrieling (coördinator gastmensen)

henkvrieling gastheer