De koekactie van 13 april is wederom een groot succes geworden. Meer dan 300 kinderen en ouders hebben gezorgd voor een geweldig succes, ze hebben met elkaar ca 2000 koeken kerststollen en suikerbroden verkocht. Het weer was ons dit jaar goed gezind.

Na afloop van de rondgebrachte koeken was er patat en ranja voor de jeugd en ouders (zie ook dit fotoverslag).
Als je het tot een succes wilt maken heb je vrijwilligers nodig:

- In de ochtend waren er al veel mensen aanwezig om de koeken in te pakken, zeker Germ en Bé erg bedankt. Janet ook bedankt voor je enthousiasme achter de bar.

- Naast het inpakken hadden we natuurlijk patatbakkers nodig, dat waren Frank en Mark. Hartelijk bedankt, 350 porties patat in 2 uur!!!!

- Dan de tellers die vanaf 16.00 u het geld kwamen tellen: Fernanda, Karel, Henk en ook Olaf geweldig.

Wel is het zo dat we voor volgend jaar weer mensen zoeken die mee willen helpen bij het organiseren van deze belangrijke koekactie. Wil je hieraan meewerken dan kun je je aanmelden bij mij via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Vriendelijke groet namens de rest van de koekactiegroep (Olaf en Eddy),

Dick Jager
dickjager

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop