Heinrich Mayrchzak opnieuw trainer/coach G-voetbal

Na een periode van onduidelijkheid vanwege fysiek ongemak is Heinrich Mayrchzak opnieuw beschikbaar als trainer/coach voor het G-voetbal. Het bestuur van VV Gorecht heeft hem opnieuw benoemd en ziet in Heinrich de ideale kandidaat om het G-voetbal binnen onze vereniging verder te ontwikkelen. Alle betrokkenen die tijdens de afwezigheid van Heinrich zich extra hebben ingezet - assistent-trainers, leiders en hulpcoaches - willen wij bij deze hartelijk danken voor hun bijdrage. We kijken terug op een succesvolle start en gaan vol vertrouwen in augustus een nieuw seizoen in met het G-voetbal bij VV Gorecht met Heinrich Mayrchzak als coach/trainer en Astrid van der Steeg als coördinatrice. Fijne vakantie iedereen!

Allan Varkevisser
bestuurslid Technische Zaken VV Gorecht

AlanVarkevisser

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop