De eerste selectie van v.v. Gorecht is op dit moment volop in de race om het kampioenschap in de tweede klasse J.

Daarop is de focus van de spelers en begeleiding gericht. De technische staf houdt zich daarnaast inmiddels ook bezig met de personele invulling voor komend seizoen. Zo trainen op dit moment regelmatig al enkele A-junioren mee die in aanmerking komen voor de selectie van Bert Vos. Zij moeten voor de doorstroming vanuit de eigen jeugdopleiding zorgen.

De concurrentie wordt groot, want ook van buitenaf hebben zich twee spelers gemeld, te weten Twan Boersma en Jos Lamain van de ZFC Zuidlaren, de club die stopt met selectievoetbal op zaterdag. Gorecht denkt hiermee de versterking te verkrijgen die nodig is om zich komend seizoen, mocht promotie een feit worden, als een volwaardige 1e klasser te presenteren.

namens begeleiding 1e selectie,

Harry Hoeksema
harryhoeksema

Pupil van de week

Mededelingen

Alle mededelingen

Webshopwebshop